اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی صنعت توزیع برق ایران

سبد خرید

ثبت سفارش

گروه محصولات
تامین کنندگان
logo-samandehi

بهین تجربه

بهین تجربه

اطلاعات شرکت
شماره ثبت :
نوع فعالیت :
یراق آلات کابل خودنگهدار
مدیر عامل :
اطلاعات تماس
آدرس دفتر مرکزی :
تهران- میدان ونک- خیابان ملاصدرا- چهاراه شیراز- کوچه بهار- پلاک 10
تلفن دفتر :
021-88614984-8
فاکس دفتر :
021-88050210
آدرس کارخانه :
تلفن کارخانه :
فاکس کارخانه :
وبسایت :
www.bbtpower.com
ایمیل :
info@bbtpower.com
درباره شرکت
شرکت بهین تجربه بعنوان یکی از اولین شرکت­های دانش بنیان در صنعت برق ایران می­باشد که ضمن عضویت در بنیاد ملی نخبگان و شورای عالی انفورماتیک اختراعات متعددی را در صنعت برق ثبت داخلی و بین­المللی نموده است و با بهره­گیری از متخصصین با سابقه در زمینه تولید و تامین تجهیزات پیشرفته مورد نیاز در شبکه­های انتقال و توزیع، پست­های فشار متوسط، تابلوهای برق، سازماندهی و اتوماسیون و راهبری صنایع مختلف خصوصاً صنعت برق دست آوردهای بسیاری کسب کرده است. هدف این گروه مهندسی، ارائه تولیدات با کیفیت از کمپانی­های مطرح اروپایی و کانادایی و انتقال دانش روز به تولید کنندگان و مصرف­کنندگان داخلی و تولید کالاهای قابل صادرات به کشورهای غربی می­باشد. که دراین خصوص جهت نیل به اهداف خود با همکاری اعضای هیئت­های علمی دانشگاههای داخل و خارج کشور و واحدهای فنی مهندسی، طراحی، بازاریابی و فروش مستقر در دفتر مرکزی و پشتیبانی نزدیک دپارتمان­های فنی گروه کمپانی­های بنام از اروپا و کانادا آمادگی­های لازم را جهت تامین تجهیزات با کیفیت منطبق با استانداردهای جهانی اعلام می­نماید

 تی برق

سامانه جامع اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی صنعت توزیع برق ، اولین سایت تخصصی توزیع برق ایران می باشد . مخاطبان این سایت تمام فعالان این صنعت می باشند که به نحوی با صنعت توزیع برق کشور در ارتباط هستند .

این وبسایت اطلاع رسانی ، اطلاعات خود را از شرکت های توزیع و اتحادیه های برق جمع آوری نموده است تا کاربران بتوانند از صحت اطلاعات موجود اطمینان ورزند .

علاوه بر سامانه اطلاع رسانی ، سایت پیش رو یک فروشگاه اینترنتی نیز می باشد که تفاوت عمده ای با دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور دارد ، بدین صورت که هر محصول می تواند دارای چندین فروشنده مختلف باشد تا خریداران بتوانند به بررسی و مقایسه قیمت فروشندگان مختلف بپردازند . همچنین امکان مشاهده جداول فنی ، مشخصات کلی محصول امکان پذیر است .

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ یلدا