اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی صنعت توزیع برق ایران

سبد خرید

ثبت سفارش

گروه محصولات
تامین کنندگان
logo-samandehi

فروشگاه اینترنتی تی برق

صدف گستر زنجان

اطلاعات شرکت
شماره ثبت :
نوع فعالیت :
مقره های سرامیکی S80
مدیر عامل :
بابک منوچهری
اطلاعات تماس
آدرس دفتر مرکزی :
تلفن دفتر :
فاکس دفتر :
آدرس کارخانه :
زنجان- شهرک صنعتی شماره یک- فاز 3 - خیابان سهروردی
تلفن کارخانه :
024-32221771
فاکس کارخانه :
024-32221773
وبسایت :
www.zsginsulator.ir
ایمیل :
info@zsginsulator.ir
درباره شرکت
شرکت مقره سازی صدف گستر زنجان در سال 1379 تاسیس گردید و هم اکنون به یکی از تولید کنندگان برجسته مقره های پرسلانی تبدیل شده است . این شرکت قادر به تولید محدوده وسیعی از محصولات پرسلانی شامل انواع مقره های ولتاژ پایین، متوسط و قوی می باشد. از سال 1389 تولید ترانسفورماتورهای جریان بوشینگی (BCT) نیز در لیست محصولات این شرکت قرار گرفته است. محصولات این شرکت مطابق استانداردهای ملی و بین المللی بوده و این شرکت توانایی تولید سفارشات مشتریان مطابق استانداردهای مورد نظر آنها را دارد. شرکت مقره سازی صدف گستر زنجان موفق به اخذ گواهینامه های داخلی و بین المللی گردیده و موفقیت خود در تولید محصولاتی با کیفیت عالی را مرهون حمایت بی وقفه مشتریان و تامین کنندگان مواد اولیه می داند.
محصولات
مقره های ولتاژ پایین
مقره های سوزنی
مقره های بوشینگ ترانسفورماتور
مقره فیوز کات اوت

 تی برق

سامانه جامع اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی صنعت توزیع برق ، اولین سایت تخصصی توزیع برق ایران می باشد . مخاطبان این سایت تمام فعالان این صنعت می باشند که به نحوی با صنعت توزیع برق کشور در ارتباط هستند .

این وبسایت اطلاع رسانی ، اطلاعات خود را از شرکت های توزیع و اتحادیه های برق جمع آوری نموده است تا کاربران بتوانند از صحت اطلاعات موجود اطمینان ورزند .

علاوه بر سامانه اطلاع رسانی ، سایت پیش رو یک فروشگاه اینترنتی نیز می باشد که تفاوت عمده ای با دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور دارد ، بدین صورت که هر محصول می تواند دارای چندین فروشنده مختلف باشد تا خریداران بتوانند به بررسی و مقایسه قیمت فروشندگان مختلف بپردازند . همچنین امکان مشاهده جداول فنی ، مشخصات کلی محصول امکان پذیر است .

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ یلدا