اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی صنعت توزیع برق ایران

سبد خرید

ثبت سفارش

گروه محصولات
تامین کنندگان
logo-samandehi

فروشگاه اینترنتی تی برق

نور افشان

اطلاعات شرکت
شماره ثبت :
نوع فعالیت :
لامپ گازی بخار جیوه و سدیم
مدیر عامل :
اطلاعات تماس
آدرس دفتر مرکزی :
تهران- خیابان میرزای شیرازی- کوچه عرفان- پلاک 15 - واحد 11
تلفن دفتر :
021-88555131
فاکس دفتر :
021-88708131
آدرس کارخانه :
فیروز کوه- شهرک صنعتی قدیم- جنب ایران پلاتین
تلفن کارخانه :
021-88555131
فاکس کارخانه :
وبسایت :
www.noor-afshan-co.com
ایمیل :
info@noor-afshan-co.com
نمایندگی
نماینده اصفهان : کالای برق عارف 32207953-031
درباره شرکت
شرکت لامپ سازی نورافشان، نخستین و بزرگترین تولید کننده لامپهای گازی HIDدر ایران با ظرفیت تولید سالانه 3000000 عدد لامپ، تنها دارنده گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت 2000 : 9001 ISOاز شرکت RWTUVآلمان و همچنین گواهینامه تضمین کیفیت9002 ISOاز شرکت QMI کانادا می باشد. کیفیت عالی لامپهای نورافشان مرهون اجرای دقیق فعالیتهای کنترل کیفی و رعایت کامل استانداردهای بین المللی لامپ سازی در حین فرایند تولید،از مرحله تحویل مواد اولیه تا بسته بندی محصول می باشد. استفاده از امکانات آزمایشگاهی پیشرفته نظیر کره های فتومتری، پلاریسکوپ، پوزاسکوپ، هندتسلا، آنالایزر توان، ولتاژ ولومن، گشتاورسنج و وسایل اندازه گیری طول عمر و غیره،نورافشان را قادر به انجام کلیه آزمایشهای نمونه ای و همچنین آزمونهای خاص نموده و به بهبود مستمر کیفیت تولیدات این شرکت انجامیده است. افزون بر آن،فعالیتهای پژوهشی پیوسته و گسترده در بخش تحقیقات و فن آوری شرکت نورافشان،با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و روزآمد درآزمایشگاهای مجهز این شرکت، نه تنها رضایت مصرف کنندگان را از طریق اعتلا و ارتقای سطح کیفی تولیدات تامین نموده است، بلکه امکان تولید لامپهای خاص بر اساس سفارش مشتری (Customer Designed Lamps)برای مصارف ویژه و همچنین انجام آزمونهای مختلف برای تعیین مشخصه های لامپها و تجهیزات جانبی آنها را فراهم آورده است. تکنولوژی تولید و ماشین آلات این کارخانه از شرکت معتبر«جنرال الکتریک – تنگسرام» با 120 سال تجربه در تولید لامپ و تجهیزات لامپ سازی خریداری شده است و مواد اولیه مورد نیاز نیز از منابع معتبر اروپایی از جمله Philips، OsramوGE غیره تامین می گردد.
محصولات
لامپ بخار جیوه
لامپ بخار سدیم
لامپ متال هالید
لامپ مخلوط
لامپ کم مصرف

 تی برق

سامانه جامع اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی صنعت توزیع برق ، اولین سایت تخصصی توزیع برق ایران می باشد . مخاطبان این سایت تمام فعالان این صنعت می باشند که به نحوی با صنعت توزیع برق کشور در ارتباط هستند .

این وبسایت اطلاع رسانی ، اطلاعات خود را از شرکت های توزیع و اتحادیه های برق جمع آوری نموده است تا کاربران بتوانند از صحت اطلاعات موجود اطمینان ورزند .

علاوه بر سامانه اطلاع رسانی ، سایت پیش رو یک فروشگاه اینترنتی نیز می باشد که تفاوت عمده ای با دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور دارد ، بدین صورت که هر محصول می تواند دارای چندین فروشنده مختلف باشد تا خریداران بتوانند به بررسی و مقایسه قیمت فروشندگان مختلف بپردازند . همچنین امکان مشاهده جداول فنی ، مشخصات کلی محصول امکان پذیر است .

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ یلدا