اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی صنعت توزیع برق ایران

سبد خرید

ثبت سفارش

گروه محصولات
تامین کنندگان
logo-samandehi

فروشگاه اینترنتی تی برق

آرش ترانس

اطلاعات شرکت
 
شماره ثبت :
 
نوع فعالیت :
چک و سرپیچ چراغ
مدیر عامل :
 
اطلاعات تماس
 
آدرس دفتر مرکزی :
تهران- خیابان ظفر- بین ولی عصر و آفریقا- شماره 321- طبقه دوم شرقی
تلفن دفتر :
021-88790013-88790147
فاکس دفتر :
021-88887274
آدرس کارخانه :
کرمانشاه-کنگاور
تلفن کارخانه :
 
فاکس کارخانه :
 
وبسایت :
www.arashtrans.com
ایمیل :
info@arashtrans.com
نمایندگی ها
 
نماینده اصفهان :
نیرومان صنعت        32240158-031
صنایع روشنایی امین      6-33757144-031
درباره شرکت
 
شرکت آرش ترانس با سابقه ای طولانی در صنعت برق، یکی از بزرگترین تولید کنندگان بالاست لامپهای فلورسنت، بخار جیوه، بخار سدیم و متال هالاید و همچنین ترانسفورماتور لامپهای هالوژن، بالاستهای الکترونیک و انواع ایگناتور در ایران می باشد. این شرکت با استفاده از روشهای مناسب و سود جستن از نیروی انسانی کارآمد و بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت، توانسته است علاوه بر پاسخگویی نیازهای گسترده صنایع روشنایی کشور و سایر مصرف کنندگان توجه مشتریان خارجی مهم را نیز به خود جلب نماید. با توجه به گستره وسیع نیازهای مشتریان و هدف این شرکت در راستای جلب نظر آنها، آرش ترانس از نظر تولیدی بیشترین تنوع محصولات را به مشتریان خود عرضه نموده است. دریافت رضایتنامه های متعدد از مشتریان و کسب گواهینامه استقرار نظام کیفیت ایزو 9001-2000 و همچنین نشان استاندارد ملی ایران و چندین گواهینامه دیگر از مراکز معتبر علمی و فنی موید کیفیت عالی و مستمر و صلاحیت های فنی این شرکت می باشد. این شرکت همواره از نظریات و پیشنهادات مشتریان گرانقدر خود در هر زمانی بهره برده و آنها را در پیشرفت خود سهیم می داند.
محصولات
 
 
بالاست الکترونیک لامپ های فلورسنت
بالاست لامپ های بخار سدیم و متال هالید
بالاست لامپ های فلورسنت
سها 300
سها 400
سها 500

 تی برق

سامانه جامع اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی صنعت توزیع برق ، اولین سایت تخصصی توزیع برق ایران می باشد . مخاطبان این سایت تمام فعالان این صنعت می باشند که به نحوی با صنعت توزیع برق کشور در ارتباط هستند .

این وبسایت اطلاع رسانی ، اطلاعات خود را از شرکت های توزیع و اتحادیه های برق جمع آوری نموده است تا کاربران بتوانند از صحت اطلاعات موجود اطمینان ورزند .

علاوه بر سامانه اطلاع رسانی ، سایت پیش رو یک فروشگاه اینترنتی نیز می باشد که تفاوت عمده ای با دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور دارد ، بدین صورت که هر محصول می تواند دارای چندین فروشنده مختلف باشد تا خریداران بتوانند به بررسی و مقایسه قیمت فروشندگان مختلف بپردازند . همچنین امکان مشاهده جداول فنی ، مشخصات کلی محصول امکان پذیر است .

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ یلدا