اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی صنعت توزیع برق ایران

سبد خرید

ثبت سفارش

گروه محصولات
تامین کنندگان
logo-samandehi

فروشگاه اینترنتی تی برق

شیوا امواج

اطلاعات شرکت
 
شماره ثبت :
 
نوع فعالیت :
فتوسل نجومی
مدیر عامل :
 
اطلاعات تماس
 
آدرس دفتر مرکزی :
اصفهان- خیابان 22 بهمن- خیابان حمزه اصفهانی- کوچه39- پلاک 16
تلفن دفتر :
031-32678232- 32645687
فاکس دفتر :
031-32658332
آدرس کارخانه :
 
تلفن کارخانه :
 
فاکس کارخانه :
 
وبسایت :
www.shivaamvaj.com
ایمیل :
info@shivaamvaj.com
درباره شرکت
 
شرکت شیوا امواج در سال 1367 در شهر اصفهان، ایران تاسیس گردیده است. فعالیت شرکت در زمینه ساخت و تولید دستگاههای برق صنعتی و انواع رله ها که در صنعت برق کاربرد دارند می باشد تمام دستگاههای شرکت شیوا امواج 3 سال ضمانت دارند. ساخت دستگاههای سفارشی برای شرکت ها و کارخانجات مختلف صنعتی با کیفیت قابل اطمینان و ضمانت رسمی 3 ساله در دستور کار ماست.
محصولات شرکت شیواامواج دارای گواهینامه استاندارد اروپا،تاییدیه ادارات برق سراسر کشور و سازمان پژوهش های علمی و صنعتی کشور،دارای گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001_2008 از موسسه(MOODY INTERNATIONAL) انگلستان
محصولات
 
 
فتوسل 10 آمپر
ساعت نجومی 20 آمپر
ساعت نجومی 6 آمپر

 تی برق

سامانه جامع اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی صنعت توزیع برق ، اولین سایت تخصصی توزیع برق ایران می باشد . مخاطبان این سایت تمام فعالان این صنعت می باشند که به نحوی با صنعت توزیع برق کشور در ارتباط هستند .

این وبسایت اطلاع رسانی ، اطلاعات خود را از شرکت های توزیع و اتحادیه های برق جمع آوری نموده است تا کاربران بتوانند از صحت اطلاعات موجود اطمینان ورزند .

علاوه بر سامانه اطلاع رسانی ، سایت پیش رو یک فروشگاه اینترنتی نیز می باشد که تفاوت عمده ای با دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور دارد ، بدین صورت که هر محصول می تواند دارای چندین فروشنده مختلف باشد تا خریداران بتوانند به بررسی و مقایسه قیمت فروشندگان مختلف بپردازند . همچنین امکان مشاهده جداول فنی ، مشخصات کلی محصول امکان پذیر است .

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ یلدا