اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی صنعت توزیع برق ایران

سبد خرید

ثبت سفارش

گروه محصولات
تامین کنندگان
logo-samandehi

فروشگاه اینترنتی تی برق

پارس سوئیچ

اطلاعات شرکت
 
شماره ثبت :
 
نوع فعالیت :
دیژنکتور
مدیر عامل :
ولی اله بیات
اطلاعات تماس
 
آدرس دفتر مرکزی :
تهران- خیابان ولیعصر- نرسیده به پارک ساعی- برج سپهر ساعی- طبقه 13- واحد 4 و 1303
تلفن دفتر :
021-88554507-8 - 88554944-5
فاکس دفتر :
 
آدرس کارخانه :
زنجان- کیلومتر 5 جاده تهران- شهرک پارس سوئیچ
تلفن کارخانه :
0241-7290711-4
فاکس کارخانه :
 
وبسایت :
www.parsswitch.com
ایمیل :
sales@parsswitch.com
درباره شرکت
 
شرکت‌پارس سویچ در سال 1355با همکاری شرکتهای ساتکاب ، آلستوم فرانسه و با سرمایه گذاری سهامداران خصوصی تاسیس گردید.این شرکت اولین و بزرگترین سازنده کلیدها و سکسیونرهای فشار قوی و متوسط در ایران می باشد ،همچنین شرکت پارس سویچ در زمینه صنعت برق در منطقه خاورمیانه بعنوان یک شرکت برتر شناخته شده است .
شرکت پارس سویچ با همکاری شرکت ABB سوئد ، به تکنولوژی ساخت محصولات فشار قوی وهمچنین با همکاری Alstom فرانسه و ABB Calor Emag آلمان به تکنولوژی ساخت محصولات فشار متوسط دست یافته است.
شرکت پارس سویچ شامل دو کارخانه تولید محصولات فشار متوسط و قوی میباشد. همه محصولات تحت استاندارد بین المللی IEC تولید و برای هریک از محصولات از آزمایشگاه بین المللی CESI ایتالیا یا KEMA هلند گواهی تایپ تست (Type Test) دریافت شده است. در تمام مراحل تولید برای حصول اطمینان از کیفیت محصول نهایی ، آزمایشات کنترلی بر طبق بالاترین استاندارد ها بر روی قطعات انجام می پذیرد .

 تی برق

سامانه جامع اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی صنعت توزیع برق ، اولین سایت تخصصی توزیع برق ایران می باشد . مخاطبان این سایت تمام فعالان این صنعت می باشند که به نحوی با صنعت توزیع برق کشور در ارتباط هستند .

این وبسایت اطلاع رسانی ، اطلاعات خود را از شرکت های توزیع و اتحادیه های برق جمع آوری نموده است تا کاربران بتوانند از صحت اطلاعات موجود اطمینان ورزند .

علاوه بر سامانه اطلاع رسانی ، سایت پیش رو یک فروشگاه اینترنتی نیز می باشد که تفاوت عمده ای با دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور دارد ، بدین صورت که هر محصول می تواند دارای چندین فروشنده مختلف باشد تا خریداران بتوانند به بررسی و مقایسه قیمت فروشندگان مختلف بپردازند . همچنین امکان مشاهده جداول فنی ، مشخصات کلی محصول امکان پذیر است .

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ یلدا