اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی صنعت توزیع برق ایران

سبد خرید

ثبت سفارش

گروه محصولات
تامین کنندگان
logo-samandehi

فروشگاه اینترنتی تی برق

الکوپارس

اطلاعات شرکت
 
شماره ثبت :
 
نوع فعالیت :
انواع سکسیونر گازی داخلی - دیژنکتور
مدیر عامل :
 
اطلاعات تماس
 
آدرس دفتر مرکزی :
تهران-خیابان آزادی- خیابان میرقاسمی- تقاطع سعید افشاریان با دهقان- پلاک یک
تلفن دفتر :
021-66044150 ده خط
فاکس دفتر :
021-66084264
آدرس کارخانه :
آبادان- شهرک صنعتی آبادان- خیابان صنعت 2- بعد از تلاش 2 -پلاک 3
تلفن کارخانه :
 
فاکس کارخانه :
 
وبسایت :
www.elkopars.com
ایمیل :
info@elkopars.com
نمایندگی ها
 
نماینده اصفهان : کالای برق ژؤف 32342042-031
درباره شرکت
 
شرکت ELKO در سال 1980 در شهر آنکارا تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید تابلوهای برق فشار متوسط و ضعیف آغاز نمود و بتدریج در کنار تولیدات دیگرشروع به تولید سکسیونرهای خشک و سپس دژنکنورهایSF6 و سکسیونرهای SF6 نمود در سال 2006 نیز دژنکتورهای خلاء و تابلوهای RMU و تابلوهای فشار متوسط و کشوئی Metal Clad /Metal Clad-B را به محصولات خود اضافه نمود و از همین سال نیز در بازار ایران شروع به فعالیت نمود. تا اینکه در سال 2009 اقدام به تاسیس شرکت ELKOPARSدر ایران نمود تا بتدریج کلیه محصولات خود را در ایران نیز تولید نماید . شرکت ELKO برای محصولات خود از آزمایشگاههای معتبر جهان مانندCESI ICMET, موفق به دریافت تائیدیه شده است
محصولات
 
 
سکسیونر روتاری
سکسیونر قابل قطع
سکسیونر فیوزدار
دژنکتور گازی
دژنکتور خلاء
دژنکتور کشویی
دژنکتور عرضی گازی
فیوز فشار متوسط

 تی برق

سامانه جامع اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی صنعت توزیع برق ، اولین سایت تخصصی توزیع برق ایران می باشد . مخاطبان این سایت تمام فعالان این صنعت می باشند که به نحوی با صنعت توزیع برق کشور در ارتباط هستند .

این وبسایت اطلاع رسانی ، اطلاعات خود را از شرکت های توزیع و اتحادیه های برق جمع آوری نموده است تا کاربران بتوانند از صحت اطلاعات موجود اطمینان ورزند .

علاوه بر سامانه اطلاع رسانی ، سایت پیش رو یک فروشگاه اینترنتی نیز می باشد که تفاوت عمده ای با دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور دارد ، بدین صورت که هر محصول می تواند دارای چندین فروشنده مختلف باشد تا خریداران بتوانند به بررسی و مقایسه قیمت فروشندگان مختلف بپردازند . همچنین امکان مشاهده جداول فنی ، مشخصات کلی محصول امکان پذیر است .

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ یلدا