اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی صنعت توزیع برق ایران

سبد خرید

ثبت سفارش

گروه محصولات
تامین کنندگان
logo-samandehi

فروشگاه اینترنتی تی برق

صنایع برق زاویر

اطلاعات شرکت
 
شماره ثبت :
 
نوع فعالیت :
کلید فیوز گردان و عمودی
مدیر عامل :
 
اطلاعات تماس
 
آدرس دفتر مرکزی :
 
تلفن دفتر :
 
فاکس دفتر :
 
آدرس کارخانه :
یزد- شهرک صنعتی خضر آباد-بلوار کاج- خیابان 24 متری سوم
تلفن کارخانه :
035-37272246-7
فاکس کارخانه :
035-37272806
وبسایت :
www.zavir.com
ایمیل :
zavir@zavir.com
درباره شرکت
 
شرکت صنایع برق زاویر در سال 1374 تأسیس واز سال 1376 به بهره برداری رسید. این شرکت با پشتوانه تجربه طولانی در صنعتبرق و بهره گیری از تکنولوژی و دانش فنی روز به عنوان اولین و بزرگترین تولید کنندهکلید فیوزهای قابل قطع زیر بار , کلید فیوز و پایه فیوزهای عمودی (خطی) از آمپراژ 160 تا 630 ، با هدف تأمین بخشی از نیاز صنعت برق کشور ، افزایش رضایتمندی مشتری ،تحویل به موقع کالا و شهرت در بازار داخلی و خارجی اقدام به تولید نموده ، تا دراین صنعت پیشگام و نوآور باشد . در این راستا موفق به اخذ گواهینامه انطباق محصول از VDE) آلمان( ، Kema) هلند) ، ( VEIKI مجارستان ) و تائیدیه ( CE اروپا ) گردیده است . همچنین شرکت صنایع برق زاویر در جهت بهبود مداوم سیستم خود اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد Iso 9001:2008 نموده است.

 تی برق

سامانه جامع اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی صنعت توزیع برق ، اولین سایت تخصصی توزیع برق ایران می باشد . مخاطبان این سایت تمام فعالان این صنعت می باشند که به نحوی با صنعت توزیع برق کشور در ارتباط هستند .

این وبسایت اطلاع رسانی ، اطلاعات خود را از شرکت های توزیع و اتحادیه های برق جمع آوری نموده است تا کاربران بتوانند از صحت اطلاعات موجود اطمینان ورزند .

علاوه بر سامانه اطلاع رسانی ، سایت پیش رو یک فروشگاه اینترنتی نیز می باشد که تفاوت عمده ای با دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور دارد ، بدین صورت که هر محصول می تواند دارای چندین فروشنده مختلف باشد تا خریداران بتوانند به بررسی و مقایسه قیمت فروشندگان مختلف بپردازند . همچنین امکان مشاهده جداول فنی ، مشخصات کلی محصول امکان پذیر است .

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ یلدا