اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی صنعت توزیع برق ایران

سبد خرید

ثبت سفارش

گروه محصولات
تامین کنندگان
logo-samandehi

فروشگاه اینترنتی تی برق

مازیار صنعت

اطلاعات شرکت
 
شماره ثبت :
 
نوع فعالیت :
انواع یراق آلات
مدیر عامل :
 
اطلاعات تماس
 
آدرس دفتر مرکزی :
تهران- خیابان لاله زار جنوبی- خیابان ترابی گودرزی- مجتمع تجاری لاله زار- طبقه اول- واحد7
تلفن دفتر :
021-33904437
فاکس دفتر :
021-33923628
آدرس کارخانه :
بابل- کیلومتر 10 جاده بابل قائم شهر- روبروی عبور قراخیل
تلفن کارخانه :
011-35155
فاکس کارخانه :
011-32284880
وبسایت :
www.maziyar-s.com
ایمیل :
info@maziyar-s.com
درباره شرکت
 
شرکت تولیدی مازیار صنعت به شماره ثبت 1617 از سال 1365 با واحدی بسیار کوچک و حداقل امکانات و تجهیزات شروع به فعالیت نموده و با ده سال تلاش اولیه بستر مناسب جهت ایجاد یک شرکت بصورت گروه صنعتی با نام مازیار صنعت را بعمل آورد. در حال حاضر کارخانه در زمینی با وسعت 45000 متر مربع و سالن های تولید با مساحت 11000 متر مربع با تامین بهترین ماشین آلات با تنوع محصولات بالا هر روز با تلاش خود در زمینه راه اندازی و گسترش واحدهای جدید با توجه رعایت استانداردها در جهت تامین نیاز مشتریان گرامی قدم بر می دارد. این شرکت با تلاش مستمر و پایدار بر اساس 6 محور اصلی در حال پیشرفت می باشد:
اول: کیفیت و رعایت استانداردها
دوم: قیمت مناسب
سوم: سرعت در تحویل کالا
چهارم: مشتری مداری و جلب رضایت مشتری
پنجم: تنوع تولیدات (این شرکت تمام کوشش خود را در زمینه تامین حداکثر نیاز قطعات شبکه توزیع 20 کیلوولت مشتری ها را به ترتیب در برنامه تولید خود دارد.)
ششم: نو آوری در تولید، تحقیق و پژوهش، الگوبرداری و به روز رسانی قطعات شبکه توزیع از کشورهای اروپایی با حضور در نمایشگاه ها و کنفرانس های بین المللی
محصولات
 
 
یراق آلات
جعبه انشعاب
تیر بتنی
پایه های روشنایی
تابلو برق
دکل برق

 تی برق

سامانه جامع اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی صنعت توزیع برق ، اولین سایت تخصصی توزیع برق ایران می باشد . مخاطبان این سایت تمام فعالان این صنعت می باشند که به نحوی با صنعت توزیع برق کشور در ارتباط هستند .

این وبسایت اطلاع رسانی ، اطلاعات خود را از شرکت های توزیع و اتحادیه های برق جمع آوری نموده است تا کاربران بتوانند از صحت اطلاعات موجود اطمینان ورزند .

علاوه بر سامانه اطلاع رسانی ، سایت پیش رو یک فروشگاه اینترنتی نیز می باشد که تفاوت عمده ای با دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور دارد ، بدین صورت که هر محصول می تواند دارای چندین فروشنده مختلف باشد تا خریداران بتوانند به بررسی و مقایسه قیمت فروشندگان مختلف بپردازند . همچنین امکان مشاهده جداول فنی ، مشخصات کلی محصول امکان پذیر است .

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ یلدا