اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی صنعت توزیع برق ایران

سبد خرید

ثبت سفارش

گروه محصولات
تامین کنندگان
logo-samandehi

فروشگاه اینترنتی تی برق

نیرو قطعه

اطلاعات شرکت
 
شماره ثبت :
 
نوع فعالیت :
انواع یراق آلات
انواع پیچ و مهره
مدیر عامل :
 
اطلاعات تماس
 
آدرس دفتر مرکزی :
 
تلفن دفتر :
09133132557
فاکس دفتر :
 
آدرس کارخانه :
اصفهان- خیابان امام خمینی- شهرک صنعتی امیر کبیر- خیابان کار و کارگر جنوبی- بلوک 22A - پلاک .14
تلفن کارخانه :
031-33873714
فاکس کارخانه :
031-33873713
وبسایت :
www.niroughateh.ir
ایمیل :
info@niroughateh.ir
درباره شرکت
 
گروه صنعتی نیرو قطعه با استفاده از اطلاعات فنی کارشناسان طراحی صنعتی و افراد با تجربه در صنعت برق و با در اختیار داشتن دستگاه های تولید پیشرفته اقدام به طراحی و تولید یراق آلات به خصوص در بخش توزیع انرژی الکتریکی نموده است. مدیریت ، کارشناسان و پرسنل این گروه با توجه به مسئولیتی که احساس می نمایند تاکنون توانسته اند علاوه بر ایجاد رضایتمندی بین مشتریان محترم ، بیشترین توجه را در راستای استفاده بهینه از نقطه نظرات و پیشنهادهای اصلاحی آنها بعمل آورند. این گروه علاوه بر طراحی و تولید یراق آلات در جهت بازاریابی محصولات شرکتهای معتبر تولیدی در سطح کشور اقدام نموده است. امید آنکه با بررسی توانایی و مشاهده دستاوردهای این گروه بتوانیم در راستای منویات شما مشتریان محترم ، فضای سالم همکاری را فراهم آوریم
محصولات
 
 
انواع کلمپ و کانکتور
انواع کابلشو و کلمپ بیمتال
لوازم کابل خودنگهدار
کلمپ و جمپرهای آلومینیوم
کلمپ آلومینیوم پرسی (انشعاب)
لوازم مهار
انواع آهن آلات گالوانیزه گرم
انواع پیچ و مهره
انواع خاک بنتونیت

 تی برق

سامانه جامع اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی صنعت توزیع برق ، اولین سایت تخصصی توزیع برق ایران می باشد . مخاطبان این سایت تمام فعالان این صنعت می باشند که به نحوی با صنعت توزیع برق کشور در ارتباط هستند .

این وبسایت اطلاع رسانی ، اطلاعات خود را از شرکت های توزیع و اتحادیه های برق جمع آوری نموده است تا کاربران بتوانند از صحت اطلاعات موجود اطمینان ورزند .

علاوه بر سامانه اطلاع رسانی ، سایت پیش رو یک فروشگاه اینترنتی نیز می باشد که تفاوت عمده ای با دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور دارد ، بدین صورت که هر محصول می تواند دارای چندین فروشنده مختلف باشد تا خریداران بتوانند به بررسی و مقایسه قیمت فروشندگان مختلف بپردازند . همچنین امکان مشاهده جداول فنی ، مشخصات کلی محصول امکان پذیر است .

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ یلدا