اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی صنعت توزیع برق ایران

سبد خرید

ثبت سفارش

گروه محصولات
تامین کنندگان
logo-samandehi

فروشگاه اینترنتی تی برق

توان پارس کوثر آریا ( تپکو )

اطلاعات شرکت
 
شماره ثبت :
 
نوع فعالیت :
انواع پیچ و مهره
مدیر عامل :
 
اطلاعات تماس
 
آدرس دفتر مرکزی :
 
تلفن دفتر :
09193672286
فاکس دفتر :
 
آدرس کارخانه :
تهران- شهرک صنعتی صفادشت- خیابان نهم غربی– تقاطع اردیبهشت– پلاک 246
تلفن کارخانه :
021-65421612-65421620-65434211
فاکس کارخانه :
021-65421638
وبسایت :
www.tepco.co
ایمیل :
 
درباره شرکت
 
شرکت توان پارس کوثرآریا (تپکو) که از سال 1377 فعالیت خودرادر زمینه تولید انواع یراق آلات شبکه توزیع برق ازجمله تولید انواع پیچ و مهره، انواع تسمه حائل ، انواع کراس آرم و... آغاز نموده مفتخر است که با استعانت از خداوند متعال وهمت مجموعه خویش توانسته گامهای ارزنده ای درراستای گسترش خطوط تولیددر میهمن عزیزمان بردارد و درحال حاضردرتهران شهرک صنعتی صفادشت ودرفضایی به مساحت 5000 مترمربع مشغول به تولیدمی باشد که به برخی ازتولیدات گردیده است .این شرکت با به کارگیری نیروهای متخصص و متعهد موفق به دریافت گواهینامه های لازم در زمینه تولیدات خود از پژوهشگاه نیرو گردیده است و تولیدات این شرکت با آرم انحصاری تپکو در استانهای مختلف در اختیار پیمانکاران ، تامین کنندگان وشرکتهای توزیع نیرویی برق قراردارد.
محصولات
 
 
پیچ و مهره یکسر رزوه
پیچ و مهره دم خوکی
کراس آرم
تسمه حائل
بازو چراغ
وینچ کلمپ

 تی برق

سامانه جامع اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی صنعت توزیع برق ، اولین سایت تخصصی توزیع برق ایران می باشد . مخاطبان این سایت تمام فعالان این صنعت می باشند که به نحوی با صنعت توزیع برق کشور در ارتباط هستند .

این وبسایت اطلاع رسانی ، اطلاعات خود را از شرکت های توزیع و اتحادیه های برق جمع آوری نموده است تا کاربران بتوانند از صحت اطلاعات موجود اطمینان ورزند .

علاوه بر سامانه اطلاع رسانی ، سایت پیش رو یک فروشگاه اینترنتی نیز می باشد که تفاوت عمده ای با دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور دارد ، بدین صورت که هر محصول می تواند دارای چندین فروشنده مختلف باشد تا خریداران بتوانند به بررسی و مقایسه قیمت فروشندگان مختلف بپردازند . همچنین امکان مشاهده جداول فنی ، مشخصات کلی محصول امکان پذیر است .

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ یلدا