اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی صنعت توزیع برق ایران

سبد خرید

ثبت سفارش

گروه محصولات
تامین کنندگان
logo-samandehi

فروشگاه اینترنتی تی برق

اصفهان شیمی

اطلاعات شرکت
 
شماره ثبت :
 
نوع فعالیت :
پرکلرین
مدیر عامل :
 
اطلاعات تماس
 
آدرس دفتر مرکزی :
اصفهان- خیابان حافظ- بعد از بازار مهدیه
تلفن دفتر :
031-32747437-32221431
09131181887
فاکس دفتر :
 
آدرس کارخانه :
 
تلفن کارخانه :
 
فاکس کارخانه :
 
وبسایت :
 
ایمیل :
 
درباره شرکت
 
«اصفهان شیمی با تجربه ای در حدود نیم قرن در خدمت شماست»
اصفهان شیمی مفتخر است آمادگی خود را برای عرضه انواع مواد شیمیایی ، صنعتی ، آزمایشگاهی ، آبکاری ، کشاورزی ، نساجی ، آرایشی ، بهداشتی و خوراکی اعلام می دارد. اصفهان شیمی بعنوان اولین شرکت مشاوره کارخانهای صنعتی و..... که درتهیه و توزیع و تولیدات مواد شیمیایی در اصفهان بوده همیشه سعی در بهبود هدف عالی خود یعنی رضایت مشتری را دارد.
محصولات
 
اسیدها , کربناتها, نیتراتها, سولفاتها پودر هاکلیه مواد شیمیایی

 تی برق

سامانه جامع اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی صنعت توزیع برق ، اولین سایت تخصصی توزیع برق ایران می باشد . مخاطبان این سایت تمام فعالان این صنعت می باشند که به نحوی با صنعت توزیع برق کشور در ارتباط هستند .

این وبسایت اطلاع رسانی ، اطلاعات خود را از شرکت های توزیع و اتحادیه های برق جمع آوری نموده است تا کاربران بتوانند از صحت اطلاعات موجود اطمینان ورزند .

علاوه بر سامانه اطلاع رسانی ، سایت پیش رو یک فروشگاه اینترنتی نیز می باشد که تفاوت عمده ای با دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور دارد ، بدین صورت که هر محصول می تواند دارای چندین فروشنده مختلف باشد تا خریداران بتوانند به بررسی و مقایسه قیمت فروشندگان مختلف بپردازند . همچنین امکان مشاهده جداول فنی ، مشخصات کلی محصول امکان پذیر است .

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ یلدا