اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی صنعت توزیع برق ایران

سبد خرید

ثبت سفارش

گروه محصولات
تامین کنندگان
logo-samandehi

فروشگاه اینترنتی تی برق

پاد رعد - نماینده رسمی F & G

اطلاعات شرکت
 
شماره ثبت :
 
نوع فعالیت :
انواع کنتاکتور روشنائی و کلید مینیاتوری
لوازم اندازه گیری (کنتور)
مدیر عامل :
 
اطلاعات تماس
 
آدرس دفتر مرکزی :
تهران- میرداماد- میدان محسنی- خیابان شاه نظری- خیابان دوم- ساختمان 12-واحد 9 - شرکت پادرعد
تلفن دفتر :
021-22256950-1
فاکس دفتر :
021-22256948
آدرس کارخانه :
اشتهارد- شهرک صنعتی- خیابان ابوریحان- خیابان حافظ غربی- نبش خیابان گل آرا
تلفن کارخانه :
026-37774317
فاکس کارخانه :
026-37774316
وبسایت :
 
ایمیل :
info@paudraad.com
نمایندگان
 
نماینده اصفهان :
اصفهان بهاور 35216516-031
صنایع برق قنادپور 32207263-031
درباره شرکت
 
شرکت پادرعد با با بیش از 4دهه حضور مستمر در صنعت برق کشور پس از 4سال فعالیت تحت لیسانس شرکت F&G موفق گردید در سال 1378 قرارداد مشارکت( Joint Venture ) با کمپانی F&G منعقد و بعنوان شریک این شرکت و به نام شرکت F&G ایران اقدام به تاسیس کارخانه در منطقه آزاد چابهار نموده و با بیش از 160 نفر پرسنل نسبت به تولید و واردات محصولات F&G در ایران اقدام می نماید. محصولات ساخته شده درایران تحت نظارت کارشناسان خارجی و با اصول و استانداردهای مورد تائید و جاری در کارخانه مادر و با آخرین تکنولوژی ، همگام با استانداردهای جهانی و ملی تولید میگردد که 5 سال ضمانت و از این روست که محصولات تولیدی در ایران با 5 سال ضمانت بی قید و شرط تقدیم خریداران می گردد.شرکت F&G ایران اولین دارنده استاندارد ملی به شماره 2611 و دارنده استاندارد ISO9001:2000 در مدیریت کیفیت در زمینه تولید کلیدهای مینیاتوری در ایران می باشد.
این شرکت موفق به دریافت عناوینی همچون شرکت برتردر نخستین جشنواره تامین کنندگان تجهیزات و خدمات آب، برق و آبفا و واحد نمونه تولیدی درسطح ملی درسال1384 ، و اخذ واحد نمونه استانی طی سه سال متوالی (1385تا1387) و دارنده تائیدیه ها و جوایز مختلفی از کشورهای اروپایی و موسسات معتبر داخلی و خارجی می باشد. در حال حاضر این شرکت با دارا بودن شبکه گسترده نمایندگان فروش در سراسر کشور علاوه بر حضوری فعال در بازارهای داخلی، در زمینه صادرات انواع محصولات به کشورهای حاشیه خلیج فارس و آسیای میانه نیز فعالیت گسترده و موفقی دارد.
محصولات
 
 
کلید مینیاتوری DC
کلید مینیاتوری AC
کلیدهای جریان نشتی (پسماند جریان)
کلیدهای ترکیبی مینیاتوری و جریان نشتی
کلیدهای اتوماتیک
دستگاه اندازه گیری دیجیتال برق تک فاز
دستگاه اندازه گیری هوشمند برق تکفاز
دستگاه اندازه گیری هوشمند برق تکفاز
دستگاه اندازه گیری هوشمند برق سه فاز

 تی برق

سامانه جامع اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی صنعت توزیع برق ، اولین سایت تخصصی توزیع برق ایران می باشد . مخاطبان این سایت تمام فعالان این صنعت می باشند که به نحوی با صنعت توزیع برق کشور در ارتباط هستند .

این وبسایت اطلاع رسانی ، اطلاعات خود را از شرکت های توزیع و اتحادیه های برق جمع آوری نموده است تا کاربران بتوانند از صحت اطلاعات موجود اطمینان ورزند .

علاوه بر سامانه اطلاع رسانی ، سایت پیش رو یک فروشگاه اینترنتی نیز می باشد که تفاوت عمده ای با دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور دارد ، بدین صورت که هر محصول می تواند دارای چندین فروشنده مختلف باشد تا خریداران بتوانند به بررسی و مقایسه قیمت فروشندگان مختلف بپردازند . همچنین امکان مشاهده جداول فنی ، مشخصات کلی محصول امکان پذیر است .

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ یلدا