اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی صنعت توزیع برق ایران

سبد خرید

ثبت سفارش

گروه محصولات
تامین کنندگان
logo-samandehi

فروشگاه اینترنتی تی برق

سنجش افزار آسیا

اطلاعات شرکت
 
شماره ثبت :
 
نوع فعالیت :
ماژول قرائت از راه دور
مدیر عامل :
آرش قیلاو
اطلاعات تماس
 
آدرس دفتر مرکزی :
تهران- خیابان گاندی- خیابان 16- پلاک 8-طبقه سوم
تلفن دفتر :
021-88799914
فاکس دفتر :
021-88790178
آدرس کارخانه :
 
تلفن کارخانه :
 
فاکس کارخانه :
 
وبسایت :
www.saa.ir
ایمیل :
 
درباره شرکت
 
شرکت سنجش افزار آسیا در سال 1378 با هدف طراحی و ساخت تجهیزات و نرم افزارهای مورد نیاز صنایع در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی در تهران به شماره 156843 به ثبت رسیده است. این شرکت از همان ابتدا با هدف ایجاد سازمانی تحقیقاتی و تولیدی جهت تبدیل ایده های برتر به محصولات تجاری در زمینه سیستمهای مورد نیاز صنعت آب ، برق و گاز فعالیت خود را آغاز نمود و در زمانی کمتر از یکسال دستگاه تست کنتور برق را که سالها در حد یک ایده و نیاز در وزارت نیرو بود ، به محصول تجاری تبدیل نمود . این شرکت در زمینه طراحی و تولید این دستگاه دارای گواهی فعالیت صنعتی از وزارت صنایع به شماره 21488/01 و همچنین دارای پروانه ثبت اختراع از اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به شماره 26269 می باشد. سنجش افزار آسیا در حال حاضر با بهره گیری از بخش های بازرگانی ، مالی و اداری ، تحقیق و توسعه نرم افزار ، تحقیق و توسعه الکترونیک ، کیفیت (QA/QC) ، تحقیق و توسعه بازار و پشتیبانی و خدمات پس از فروش و بیش از هشتاد نفر پرسنل و کارشناس فنی مشغول به فعالیت می باشد.
بخش نرم‌افزار شرکت سنجش افزار آسیا با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و حرفه‌ای در زمینه تحلیل سیستم‌ها ، طراحی ، برنامه‌نویسی و پیاده‌ سازی نرم‌افزارها ، فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نمود و در حال حاضر در رتبه بندی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی دارای رتبه دو تولید و پشتیبانی نرم افزار می باشد. کارشناسان نرم افزار شرکت سنجش افزار آسیا با به‌ روز نگاه ‌داشتن دانش فنی خود و استفاده از جدیدترین و کارآمدترین ابزارهای برنامه ‌نویسی روز دنیا، همواره در راستای تولید محصولات رقابتی و با کیفیت بسیار بالا هستند.درک تکنولوژیک به همراه خلاقیت هنری به ما این امکان را داده تا ایده ها و تصورات شما را به محصولی کاملا مطابق با استانداردهای جهانی تبدیل نمائیم که در آن دیدگاهها و توانائیهای شما به بهترین نحو ممکن قابلیت رقابت در بازارهای جهانی را داشته باشند.

 تی برق

سامانه جامع اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی صنعت توزیع برق ، اولین سایت تخصصی توزیع برق ایران می باشد . مخاطبان این سایت تمام فعالان این صنعت می باشند که به نحوی با صنعت توزیع برق کشور در ارتباط هستند .

این وبسایت اطلاع رسانی ، اطلاعات خود را از شرکت های توزیع و اتحادیه های برق جمع آوری نموده است تا کاربران بتوانند از صحت اطلاعات موجود اطمینان ورزند .

علاوه بر سامانه اطلاع رسانی ، سایت پیش رو یک فروشگاه اینترنتی نیز می باشد که تفاوت عمده ای با دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور دارد ، بدین صورت که هر محصول می تواند دارای چندین فروشنده مختلف باشد تا خریداران بتوانند به بررسی و مقایسه قیمت فروشندگان مختلف بپردازند . همچنین امکان مشاهده جداول فنی ، مشخصات کلی محصول امکان پذیر است .

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ یلدا