اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی صنعت توزیع برق ایران

سبد خرید

ثبت سفارش

گروه محصولات
تامین کنندگان
logo-samandehi

فروشگاه اینترنتی تی برق

سیستم کوثر سپاهان (کابل اختر)

اطلاعات شرکت
 
شماره ثبت :
 
نوع فعالیت :
کابل های فشار ضعیف
سیم روکش دار فشار متوسط هوایی
کابل های خودنگهدار فشار ضعیف
مدیر عامل :
علی نکویی
اطلاعات تماس
 
آدرس دفتر مرکزی :
اصفهان- خیابان امام خمینی- نرسیده به پل شهید خرازی- مقابل داروخانه رفاه
تلفن دفتر :
031-33369949-33363936
فاکس دفتر :
031-33369949
آدرس کارخانه :
اصفهان- جاده تهران- منطقه صنعتی مورچه خورت فاز4- خیابان دکتر حسابی
تلفن کارخانه :
031-45643491
فاکس کارخانه :
031-45643494
وبسایت :
www.akhtarcable.com
ایمیل :
info@akhtarcable.com
درباره شرکت
 
شرکت سیستم کوثر سپاهان در اواخر سال ۱۳۸۵ در اصفهان تاسیس و فاز یک کارخانه در زمینی به مساحت ۱۲۰۰۰ متر مربع و زیربنای ۱۰۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی مورچه خورت تحت عنوان سیم و کابل اختر راه اندازی شد. تولیدات این شرکت در فاز یک شامل انواع سیم و کبابل آلومینیومی مفتولی تا مقطع ۶۱ رشته، انواع سیم‌های هوایی AAAC، AAC، ACSR انواع کابل‌های خود نگهدار شش سیمه، پنج سیمه و سه سیمه، تولید مفتول آلومینیوم ۹/۸ و ۱۲ میلیمترمی‌باشد. این شرکت با در اختیار گرفتن کادری متخصص، مجرب و کارآزموده و همچنین با به کار گیری پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز در فاز دوم سعی در تولید کابل‌های فشار متوسط تا مقطع ۶۳۰mm² را دارد.
محصولات
 
انواع کابل های زمینی
انواع کابل های هوایی
انواع کابل های خود نگهدار
انواع rod (میله)

 تی برق

سامانه جامع اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی صنعت توزیع برق ، اولین سایت تخصصی توزیع برق ایران می باشد . مخاطبان این سایت تمام فعالان این صنعت می باشند که به نحوی با صنعت توزیع برق کشور در ارتباط هستند .

این وبسایت اطلاع رسانی ، اطلاعات خود را از شرکت های توزیع و اتحادیه های برق جمع آوری نموده است تا کاربران بتوانند از صحت اطلاعات موجود اطمینان ورزند .

علاوه بر سامانه اطلاع رسانی ، سایت پیش رو یک فروشگاه اینترنتی نیز می باشد که تفاوت عمده ای با دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور دارد ، بدین صورت که هر محصول می تواند دارای چندین فروشنده مختلف باشد تا خریداران بتوانند به بررسی و مقایسه قیمت فروشندگان مختلف بپردازند . همچنین امکان مشاهده جداول فنی ، مشخصات کلی محصول امکان پذیر است .

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ یلدا