اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی صنعت توزیع برق ایران

سبد خرید

ثبت سفارش

گروه محصولات
تامین کنندگان
logo-samandehi

پارس مفصل آسیا

پارس مفصل آسیا

اطلاعات شرکت
 
شماره ثبت :
 
نوع فعالیت :
انواع سرکابل و دوراهه
مدیر عامل :
 
اطلاعات تماس
 
آدرس دفتر مرکزی :
تهران- خیابان قائم مقام فراهانی- خیابان مشاهیر- شماره 19
تلفن دفتر :
021-88847650
فاکس دفتر :
021-88307565
آدرس کارخانه :
 
تلفن کارخانه :
 
فاکس کارخانه :
 
وبسایت :
www.parsmafsal.com
ایمیل :
info@parsmafsal.com
درباره شرکت
 
شرکت پارس مفصل آسیا در سال 1385 خورشیدی با هدف تولید انواع سرکابل و مفصل مورد نیاز صنایع، تأسیس گردید و این افتخار را یافته که به عنوان یکی از عرضه کنندگان اتصالات کابلهای برق و متعلقات وابسته به آن در خدمت صنایع کشور خصوصاً صنعت برق، فولاد و ذوب، سیمان، قطار شهری، راه آهن و حمل و نقل، نفت و گاز و پتروشیمی قرار گیرد. شرکت پارس مفصل آسیا تولید و تأمین کننده انواع سرکابل و مفصل کابل برق در رنج ولتاژی 1 الی 245 کیلوولت با استفاده از تکنولوژی های متفاوت حرارتی، فشاری، کلدشرینک و رزینی، متناسب با شرایط آب و هوایی مختلف می باشد. بخش تحقیق و توسعه (R&D) شرکت پارس مفصل آسیا با مطالعه بخش عمده ای از صنایع کشور و با توجه به اقلیم جغرافیایی مختلف از جنوب تا شمال و از شرق تا غرب کشور مطابق با شرایط آب و هوایی مختلف (گرم و سرد و رطوبتی و کویری و آلودگی های صنعتی مختلف) سرکابل و مفصل هایی را طراحی کرده است که با این شرایط آب و هوایی کاملاً سازگار می باشد. بررسی ها و تحقیقات این شرکت نشان داده است با توجه به آلودگی های صنعتی مختلف و همچنین تنوع صنایع مختلف، سرکابل ها و مفصل های کابل می بایستی بطور دقیق برای آن صنعت و با توجه به آلودگی های آن محیط محاسبه و طراحی گردند. به عنوان مثال سرکابلهایی که جهت محیط صنعتی پتروشیمی با آلودگیهای محیطی بالا استفاده می شود به مراتب می بایستی مقاوم تر از سرکابلهایی که در محیط صنعت کشاورزی بکار می رود باشند و یا به عنوان مثال در کوره های القایی شرکت های ذوب فلزات و پالایشگاهها و پتروشیمی ها که دارای بارهای سلفی و جریانهای راه اندازی ضربه ای هستند، نیاز به سرکابلها و مفصل هایی می باشند که توان مهار میدان های الکتریکی ناشی از ضربه ولتاژ را دارا باشند و این مهم باید در طراحی و ساخت آنها مورد توجه و ارزیابی قرار گیرد. در کاتالوگ شرکت پارس مفصل آسیا، صنایع مختلف مورد بررسی قرار گرفته اند و سرکابها و مفصلهای مختص آن صنایع معرفی شده است. سرکابلها و مفصلهای شرکت پارس مفصل آسیا از استانداردهای DIN VDE 0278، CENELEC HD 629.S و4-IEC 60502 در رنج ولتاژی 1 الی 36 کیلوولت و جهت ولتاژهای بالای 36kv از استاندارد IEC 60840 تبعیت می کنند. این شرکت در وندور لیست شرکتهای بزرگی چون کالای نفت P.O.G.C، شرکتهای توزیع برق و شرکتهای پتروشیمی، گاز، و .... بوده و دارای ریفرنس فروش بالایی در صنایع مختلف می باشد که می توان همکاری با شرکتهای بزرگی همچون شرکت کالای پتروشیمی، شرکت توسعه پستهای فشار قوی پارسیان، شرکت توسعه نیروگاههای پارسیان، شرکت مپنا، شرکت ایران ترانسفو، شرکت های توزیع برق تهران، شیراز، اصفهان،تبریز، مشهد، یزد، قم، البرز و .... را نام برد و همچنین از افتخارات این شرکت تأمین سرکابل ها و مفصل های فاز 2و3و13و17و18 گاز پارس جنوبی می باشد.
محصولات
 
انواع سرکابل حرارتی فشار ضعیف
انواع مفصل حرارتی فشار ضعیف
انواع سرکابل حرارتی فشار متوسط
انواع مفصل حرارتی فشار متوسط
کاور سیلیکونی برای سرکابل داخلی
کاور حرارتی برای سرکابل داخلی
سرکابل پلاگین

 تی برق

سامانه جامع اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی صنعت توزیع برق ، اولین سایت تخصصی توزیع برق ایران می باشد . مخاطبان این سایت تمام فعالان این صنعت می باشند که به نحوی با صنعت توزیع برق کشور در ارتباط هستند .

این وبسایت اطلاع رسانی ، اطلاعات خود را از شرکت های توزیع و اتحادیه های برق جمع آوری نموده است تا کاربران بتوانند از صحت اطلاعات موجود اطمینان ورزند .

علاوه بر سامانه اطلاع رسانی ، سایت پیش رو یک فروشگاه اینترنتی نیز می باشد که تفاوت عمده ای با دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور دارد ، بدین صورت که هر محصول می تواند دارای چندین فروشنده مختلف باشد تا خریداران بتوانند به بررسی و مقایسه قیمت فروشندگان مختلف بپردازند . همچنین امکان مشاهده جداول فنی ، مشخصات کلی محصول امکان پذیر است .

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ یلدا