اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی صنعت توزیع برق ایران

سبد خرید

ثبت سفارش

گروه محصولات
تامین کنندگان
logo-samandehi

شرکت نیرو گستر نوین شایان

شرکت نیروگستر نوین شایان برق در سال 1391 تاسیس و فعالیت اجرایی خود را در حوزه بازرگانی و سپس در زمینه اجرایپروژه های برقرسانی شروع نمود .    

در سال 1393 با خرید پنجاه درصد سهام شرکت تیرسازان سدید قدم در مسیر تولید تجهیزات صنعت برق برداشته و اقدام به تولید پایه های بتنی گرد نمود .   

در قدم بعدی با توجه به انحصاری بودن تولید تابلوهای برق کمپوزیت و مصرف روز افزون آن در سطح کشور در سال 1394 با مشارکت شرکت پویا گوهر آفتاب نسبت به تولید انواع تابلوهای برق با بدنه کمپوزیت اقدام نموده است .

 درحال حاضر شرکت نیروگستر با انجام فعالیت های اجرایی و بازرگانی و تولید تجهیزات مرتبط با صنعت برق توانسته ضمن تامین نیاز تجهیزاتی پیمانکاران احداث شبکه های برق با قیمت بهینه ، بخشی از نیاز کشور در زمینه تولید تجهیزات صنعت توزیع برق را تامین نماید.

 

 تی برق

سامانه جامع اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی صنعت توزیع برق ، اولین سایت تخصصی توزیع برق ایران می باشد . مخاطبان این سایت تمام فعالان این صنعت می باشند که به نحوی با صنعت توزیع برق کشور در ارتباط هستند .

این وبسایت اطلاع رسانی ، اطلاعات خود را از شرکت های توزیع و اتحادیه های برق جمع آوری نموده است تا کاربران بتوانند از صحت اطلاعات موجود اطمینان ورزند .

علاوه بر سامانه اطلاع رسانی ، سایت پیش رو یک فروشگاه اینترنتی نیز می باشد که تفاوت عمده ای با دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور دارد ، بدین صورت که هر محصول می تواند دارای چندین فروشنده مختلف باشد تا خریداران بتوانند به بررسی و مقایسه قیمت فروشندگان مختلف بپردازند . همچنین امکان مشاهده جداول فنی ، مشخصات کلی محصول امکان پذیر است .

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ یلدا